facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

Týden hokeje - 18.9.2018 na Zimním stadionu v Šumperku

th 2018 maly

Hokejový klub Mladí draci Šumperk se letos podruhé připojil k celostátní akci organizované ČSLH Týden hokeje.V úterý 18.9.2018 odpoledne se na Zimním stadionu v Šumperku sešlo přes 50 účastníků.
Na propagaci a organizaci spolupracoval pořádající klub s ČSLH a Městem Šumperk.Do programu se přihláškou zapojilo 25 dětí v doprovodu rodičů.
Po přivítání , do ukončení registrace, si děti s doprovodem mohli prohlédnout stadion, vyzkoušet a osahat si hokejovou výstroj při prohlídce hokejové šatny.
Následovala prezentace pro rodiče,při které byl uveden celý projekt,vize klubu a jeho chod a směřování.Byla promítnuta videa k představení ledního hokeje i klubová náborová.
Pro děti zároveň kluboví trenéři měli připraveno pásmo pohybových her a ukázek dovedností .
Děti se s pomocí asistentů a rodičů v šatnách oblékly a připravily k hlavní části.
Na ledě byly děti rozděleny do skupin.Na stanovištích byla náplní hra,zábava i ukázky pohybových dovedností. V oddělené části kluziště předvedli mladí hráči klubu minihokej a některé hry na ledě.
Po společném fotografování mohly děti pod dohledem trenérů volně bruslit,vyzkoušet si zahrát hokej.
Závěrem,po poděkování účastníkům,rodiče obrželi informace a materiály o možnostech přijít na trénink přípravky klubu a klubovém náboru.
Podle ohlasů byl z dárků ,které děti při registraci obdržely, nejvíce ceněný dres v národních barvách.
Fotogalerii z Týdne hokeje v Šumperku naleznete ZDE >>>>

© 2022 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100, ID datové schránky: 5enuimq