facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

S radostí oznamuji, že ročník 2009 už zná vrchol naší první společné sezony. 

 Podařilo se mi zaplnit poslední volné místo na kvalitně obsazeném turnaji v Benešově, který se odehraje ve dnech 6.-8.4.2018 a zúčastní se ho opravdová elita naší republiky - týmy jako Sparta, Slavia, Děčín, Olomouc, Liberec či Jihlava... Takže od teď mají hráči o motivaci a výzvu postaráno, na turnaj se podívá 10 hráčů, kteří podávali během celé sezony nejlepší výkony v utkáních a byly pro tým vždy přínosem. Každý trénink a každé utkání budeme směřovat k tomu cíli, a budu proto rád, když bude docházka na tréninky a účast v utkáních co největší, aby se mohli kluci a holky neustále zlepšovat. 
 
Je to akce po skončení sezony, kdy už u nás nebude led, pokusím se v průběhu prvního dubnového týdne domluvit přátelské utkání v Prostějově nebo Olomouci, kde by snad měl být led až do dubna. Ale není v mé moci a týdenní výpadek z tréninku by byl pro náš výkon na turnaji velkým problémem. Přesto věřím, že o tuto akci bude zájem, už jen proto, že to bude kluky skvělá odměna a pro mě jako trenéra vynikající motivační "páka" při komunikaci s hráči ve zbytku sezony (a bič na mě, abych nic neošidil :-) ).. 
 
Více informací a seznam účastníků zde:  http://superturnaje.cz/2018-04-06--rocnik-2009--benesov/c627.htm. Propozice v příloze, kterou jste dostali mailem. 
 
Držím všem hráčům palce, aby se jim ve zbytku sezony vyhýbaly nemoci a zranění, aby šla jejich výkonnost nahoru a aby se na tento skvěle obsazený třídenní turnaj podívali, protože to pro ně bude super zážitek, užitečná konfrontace a pro nás trenéry dobrá zpětná vazba, abychom věděli, v čem zaostáváme za těmi nejlepšími. 
 
 
 
 
© 2017 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100