facebook logo   Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk z.s.

Naši "sedmáci", to jsou bojovníci !!! V sobotu hráli, na domácím kluzišti, proti SK Prostějov 1913, načež soupeř hrál převážně s kluky ročníku 2005, přesto naši vyhráli v poměru 5:3 ! Super !!!

V neděli zajížděli kluci r.2006 na horký led Zubrů z Přerova a i tady se jim dařilo a zvítězili stejným poměrem, jako v sobotu, 5:3 ! Jen tak dál borci, jen tak dál !!! 

HK MD Šumperk oléééé 💛💙💛💙

První kolo, neděle 23.9.2018, doma s HC Oceláři Třinec.
První třetina, dnešního prvního kola MSK LSŽA proti Třinci, skončila “jen” 0:1, ale herně jsme byli “ na ručník” !!! Fakt špatenka...ve druhé jsme si dali, prakticky sami, na 0:2, pak ale šumperští starší žáci zabrali a výsledkem jim bylo vyrovnání na 2:2, kdy jsme ještě navíc neproměnili trestné střílení no a ..... slezský soupeř trestal. Na 2:3 vlastní gól, kdy obránce zavezl do branky nejen gólmana, tak i puk no a na 2:4, smolně upadl poslední hráč na naší obranné modré a Oceláři nabídnutou šanci, kdy jeli 2 na 0 nepohrdli a potrestali. Herně to nebylo špatné, ale naše střelba je tristní, snahu máme, šance si vypracujeme, ale to zakončení ... na tom musíme zamakat a příště to bude lepší !!!!
Dnes HK MD Šumperk - HC Oceláři Třinec 2:4.
Já věřím, že příště to klapne a HK MD Šumperk opět zvítězí !!!! HK MD Šumperk oléé💛💙💛💙

Nóóó.... to dnes tedy bylo, nebo nebylo ? Vstup do zápasu "z říše snů". První minuta 1:0, náš gólman ještě v šatně, porubský naštěstí taky, takže v téže minutě 1:1. Říkáme si na střídačce : "Uf" a co se nestalo ... třetí minuta 2:1, no totok...

Třetí minuta 2:2. Takže ve 3.minutě první třetiny oba gólmani bez zásahu, ale každý už dvakrát lovil puk ze své sítě. Pak se hra uklidnila, naši převzali otěže první třetiny a vyhráli ji 4:2. Ve druhé perodě soupeř přidal na intenzitě napadání, mnohdy na hranici faulu, hra se opticky vyrovnala, třetinu jsme vyhráli 2:1. Ve třetí třetině branka nepadla, byť bylo dosti šancí na obou stranách, takže zápas skončil výhrou HK MD Šumperk 6:3 !!!!

Ještě že tak.... 

Strana 1 z 2

© 2017 Hokejový Klub Mladí Draci z.s. Všechna práva vyhrazena. IČO: 00494917, č.ú. 17135841/0100